O nás

V naší společnost dbáme na důvěru, kvalitu a dlouhodobě udržitelná řešení. Všechny naše instalace jsou vždy provedeny s maximální pečlivostí od prvotního návrhu, přes realizaci až po samotný servis. Jsme ryze českou společností, kde se zaměřujeme od projektů přes vlastní instalaci až po administrativu spojenou se ziskem dotací. Pracujeme na vývoji a výrobě vlastních vzduchotechnických prvků a také disponujeme vlastními rozsáhlými sklady. U nás se nesetkáte s nedostatkem materiálu, rušením termínů či nepochopením pro případné posunutí termínu realizace ze strany zákazníka. Dbáme na lidský, avšak profesionální přístup

Návrh rozvodů rekuperace je vždy z antistatického antibakteriálního potrubí v hvězdicovém systému. Tento systém zaručí bezhlučný chod s dokonalou čistitelností. Instalaci provádí pouze naši zkušení zaměstnanci, kteří se rekuperacím věnují již od roku 2010.

Spolupracujeme pouze s prověřenými a certifikovanými výrobci potrubí, koncových prvků až po rekuperační jednotky.

Péče o zákazníka naší instalací nekončí, pravidelně dodáváme náhradní filtry do rekuperačních jednotek, provádíme záruční i pozáruční servis a dle potřeby i čištění, jak rekuperačních jednotek, tak i samotných rozvodů vzduchu.

Certifikáty

Máte zájem o naše služby?

Máme osobní zkušenosti s různými výrobci a dokážeme odborně poradit. Všichni ve firmě máme rekuperaci instalovanou u sebe v domech a bytech. Od majitele až po kluky ve skladu. Můžete se tak zeptat jakéhokoliv zaměstnance na vlastní zkušenost. Věříme, že čerstvý vzduch je opravdu základ zdravého a šťastného domova.