Instalace rekuperace Praha – jednotka Zehnder E350

Realizace: okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

Město: Praha

Zde se prováděla instalace rekuperace do komerčních prostor kanceláře a dvou maséren. Jedná se již o čtvrtou zakázku pro tohoto zákazníka, který zároveň vlastní i rehabilitační centrum a v něm příslušné administrativní úseky – jednu velkou kancelář, dvě masérny a technickou místnost. Ta potřebovala odtáhnout a proto zde byla nainstalována rekuperační jednotka Zehnder řady E350.

Pomocí akustických tlumičů byl vzduch přiveden do jednotlivých místností. Vzhledem k požadovanému objemu dodávaného vzduchu a k vysoké náročnosti na přeslechy mezi jednotlivými prostory zde byl vyjímečně použit páteřový systém rozvodu potrubí, aby masáže probíhaly v klidu a klienty centra nerušila kancelářská práce. Jako koncový prvek v kanceláři byl použit anemostat.

#zehnder #praha #vetrani #pasivnidomy #forpasiv #nucenevetrani #dotace #profirekuperace #rekuperace #rekuperacevzduchu #vzduchotechnika #rekuperacnijednotka #rekuperacnijednotky #heatrecovery #air #airflow #cistyvzduch #zdravedychani #vlhkost #cistenirekuperaci #ventilace #dum #stavimedum #chytrevetrani #stavimesidomov #stavbadomu #nabidkarekuperace #bydleni #zdravebydleni #gtxrekuperace

Máte zájem o naše služby?

Máme osobní zkušenosti s různými výrobci a dokážeme odborně poradit. Všichni ve firmě máme rekuperaci instalovanou u sebe v domech a bytech. Od majitele až po kluky ve skladu. Můžete se tak zeptat jakéhokoliv zaměstnance na vlastní zkušenost. Věříme, že čerstvý vzduch je opravdu základ zdravého a šťastného domova.