Instalace rekuperace Libice nad Cidlinou – jednotka Zehnder E350

Realizace: okres Nymburk, Středočeský kraj, Česko

Město: Libice nad Cidlinou

Zákaznice se na nás obrátila již v roce 2021, kdy měla krátce zakoupený dům určený ke kompletní rekonstrukci. Požádala nás o odhad ceny instalace rekuperace. Zpracovali jsme tedy kompletní cenovou nabídku. Na základě této nabídky se nám klientka po dvou letech ozvala s žádostí o realizaci. Během 14 dnů jsme pouze aktualizovali ceny jednotlivých komponentů a uzavřeli smlouvu. Následně proběhla instalace rozvodů rekuperace.

Celý systém byl navržen z antibakteriálního flexibilního potrubí s našimi akustickými rozdělovacími boxy, které jsou vyráběny na míru dle našeho návrhu. Jsou akusticky izolované, aby nedocházelo k přeslechům mezi jednotlivými místnostmi, tedy aby byly co nejtišší. Instalace probíhala jak v přízemí, tak i v podkroví, kde byly rozvody roztaženy po podlaze půdy, která bude následně zateplena. Jako jednotka zde bude použita jednotka Zehnder E350, která vyniká nejlepším poměrem cena výkon. Potrubí je kompletně mechanicky čistitelné v celé své délce od jednotky až po vlastní ventily. Tento systém zaručuje velmi nízký odpor v potrubí. Celkový provoz je velmi ekonomický, bez zbytečných odporů a snadno čistitelný. Čištění potrubí je třeba provádět po 6 až 10 letech provozu v závislosti na četnosti výměny filtrů, jaké filtry jsou použity a jaká je prašnost v domě.

#zehnder #vejprnice #vetrani #pasivnidomy #forpasiv #nucenevetrani #dotace #profirekuperace #rekuperace #rekuperacevzduchu #vzduchotechnika #rekuperacnijednotka #rekuperacnijednotky #heatrecovery #air #airflow #cistyvzduch #zdravedychani #vlhkost #cistenirekuperaci #ventilace #dum #stavimedum #chytrevetrani #stavimesidomov #stavbadomu #nabidkarekuperace #bydleni #zdravebydleni #gtxrekuperace

Máte zájem o naše služby?

Máme osobní zkušenosti s různými výrobci a dokážeme odborně poradit. Všichni ve firmě máme rekuperaci instalovanou u sebe v domech a bytech. Od majitele až po kluky ve skladu. Můžete se tak zeptat jakéhokoliv zaměstnance na vlastní zkušenost. Věříme, že čerstvý vzduch je opravdu základ zdravého a šťastného domova.