Instalace hvězdicového systému

Realizace : Jihomoravský kraj

Město : Vyškov

Instalace hvězdicového systému rozvodů vzduchu, jako rozvody byly použity antibakteriální antistatické flexibilní potrubí od výrobce : ,,Mateiciuc‘‘. Vzhledem k rozměrům domu, je celý rozvod vzduchu navržen jako jeden čistitelný úsek. Flexibilní potrubí o průměru 90 mm je rozvedeno z hlukově izolovaných rozdělovacích boxů, které jsou otevíratelné pro budoucí čištění. Jako propojení boxů a rekuperační jednotky byly použity hlukově izolační tlumiče. Jednotka ,,Zehnder E350‘‘ připojená na chytrou domácnost, má kompletní vedení na fasádu z tepelně izolovaného a mechanicky čistitelného materiálu EPP. Investorovi pomáháme i s vyřízením dotace ve výši 105.000,- Kč z programu : ,,Zelená úsporám‘‘.

Díky našim zkušenostem a perfektní spolupráci s investorem, proběhla příprava stavebních prostupů ještě před naší instalací, a tím došlo i ke snížení nákladů na instalaci. Investor tak předešel veškerým vícenákladům a zrychlil tak i naši instalaci. Na celý systém rozvodů vzduchu vypracoval náš projektant kompletní projekt.

Zákazník si od nás nechal poradit, a proto i na WC si nechal nainstalovat moduly WC s přímým odtahem do rekuperace. Bude si tak užívat 100% komfortu  bez zápachového prostoru toalety bez rušivého hluku ventilátoru a ještě k tomu i zužitkuje teplo. Systém nijak neohrožuje hygienickou stránku rozvodů vzduchu a je 100% zdravotně nezávadný.

Máte zájem o naše služby?

Máme osobní zkušenosti s různými výrobci a dokážeme odborně poradit. Všichni ve firmě máme rekuperaci instalovanou u sebe v domech a bytech. Od majitele až po kluky ve skladu. Můžete se tak zeptat jakéhokoliv zaměstnance na vlastní zkušenost. Věříme, že čerstvý vzduch je opravdu základ zdravého a šťastného domova.