Instalace rekuperace Ronov nad Doubravou

Realizace : okres Chrudim, Pardubický kraj,

Město : Ronov nad Doubravou

Investorka se na nás obrátila s prosbou o záchranu stavby poněvadž jí firma na poslední chvíli odřekla instalaci. První kontakt proběhl na konci srpna, a už v polovině září byla instalace hotova. Investorka nám řekla svou vlastní představu a my společně jsme jí upravili dle našich vysokých standardů na čistění systému. Poté s ní podepsali smlouvu, a za týden od podpisu proběhla realizace. Systém rozvodu vzduchu je navržen na dva samostatně čistitelné úseky. Každé patro je osazeno rozdělovacími čistitelnými boxy. Jako stoupací potrubí je použito Spiro potrubí ,,SAFE‘‘ od jedničky na trhu, výrobce : ,,LINDAB‘‘. Pro hvězdicové rozvody bylo použito certifikované antibakteriální a antistatické flexibilní potrubí od výrobce : ,,Mateiciuc‘‘.

Jako koncové prvky používáme plastové vyústky, které nám pomáhají usměrnit proudění vzduchu do ventilu. Konkrétně na teto stavbě jsme provedli i jádrové vrtaní z 2NP do 1NP pro stoupací potrubí a vrty na fasádu o průměru 202 mm pro moznost osazení tepelné izolovaného EPP potrubí. Veškeré rozvody vzduchu budou schované v SDK podhledech. Takto provedené rozvody jsou 100% mechanicky čistitelné. Investor si tím zajistil bezproblémový chod po další generace.

Máte zájem o naše služby?

Máme osobní zkušenosti s různými výrobci a dokážeme odborně poradit. Všichni ve firmě máme rekuperaci instalovanou u sebe v domech a bytech. Od majitele až po kluky ve skladu. Můžete se tak zeptat jakéhokoliv zaměstnance na vlastní zkušenost. Věříme, že čerstvý vzduch je opravdu základ zdravého a šťastného domova.